רקורד משפטי, לצִדך.

חברות, מסחרי, ליטיגציה

טלפון

03-6935250

המשרד עוסק בתחום המסחרי בדגש על דיני חברות, ומלווה חברות הייטק, חברות פרטיות וציבוריות על מכלול הצרכים המיוחדים להן. זאת לצד ייצוג בתיקים נבחרים בבתי המשפט – ליטיגציה. למשרד יכולת וניסיון רב בטיפול בנושאים מורכבים הדורשים תכנון ויישום לא שגרתיים.

המשרד נותן מענה משפטי בתחום המסחרי המובהק, בו עוסקים דרך כלל המשרדים הגדולים. זאת, בליווי אישי של מוביל המשרד ובתעריפים שפויים.

עו"ד מיכאל אוריון

עו"ד מיכאל אוריון, בוגר אוניברסיטת בר אילן בעל תואר שני במשפטים, בהצטיינות. מחזיק רישיון כפול: רישיון לעריכת דין בישראל (משנת 1999), ורישיון לעריכת דין מטעם מדינת ניו-יורק, ארה"ב (משנת 2002).
מיכאל בעל ניסיון מקצועי מגוון בליווי משפטי של חברות (פרטיות וציבוריות), וליווה עסקאות מסחריות מורכבות לאורך השנים. זאת לצד רקורד מוכח בתחום הליטיגציה -הובלת  פסקי דין בבתי המשפט לתוצאות מרשימות (ר' דוגמאות פסקי דין באתר). שילוב דואלי זה (התחום המסחרי המובהק לצד רקורד בבתי משפט), מקנה למשרד יתרון רב על פני עמיתים למקצוע (העוסקים דרך כלל בתחום המסחרי-משרדי בלבד או בתי משפט בלבד). שילוב התחומים הללו במשרדנו, הלכה ומעשה, תוצאתו ראייה אינטגרטיבית כוללת בכל שלב של הטיפול המשפטי, במילים אחרות- יתרון רב ללקוחותינו.

תחומי ההתמחות של משרדינו

פסקי דין לדוגמא בהובלת המשרד

כתבו עלינו בעיתונות

כתבה משפטית בגלובס (פורסמה ביום 22/7/2009) – בעקבות הישג של עו"ד מיכאל אוריון בבית המשפט המחוזי בת"א: "המחוזי מרחיב את יכולתם של רוכשי נכס לממש את ערבויות חוק המכר"